Strony
W temacie
  • Ubranka dla psa
    Ubranka dla psa. Ubrania dla psów stają się w naszym kraju coraz popularniejsze. Coraz więcej osób ubiera swoich czworonożnych przyjaciół. Oczywiście głównie nie po to, aby psy ładnie wyglądały, ale …
  • Atrakcje dla dzieci
    Atrakcje dla dzieci. Organizując różnego rodzaju przyjęcia dla dzieci, ma się na uwadze wiele czynników. Najlepszym miejscem na zorganizowanie na przykład urodzin, jest oczywiście plener. Nie od dziś wiadomo, że …

Rosyjski znowu w modzie. Przeglądając pierwsze lepsze ogłoszenia o pracę już nie tylko te nastawione na działanie typowo intelektualne, ale nawet i stanowiska związane z tradycyjną robotą fizyczną, od razu rzuca się w oczy wymóg znajomości języka obcego. Wśród zyskujących coraz większe rozpowszechnienie języków na czoło wysuwa się rosyjski.

Z rosyjskim łatwiej

Znajomość języka rosyjskiego z perspektywy Polaka to strzał w dziesiątkę i umiejętność, która w pracy zawodowej bez wątpienia będzie ogromnie doceniona. Przekłada się owa wiedza językowa w tym zakresie nie tylko na możliwość otrzymania pracy, ale zwłaszcza na dużo lepsze jej warunki. Wszystko dlatego, że Rosja stanowi dziś jedno z najważniejszych państw świata i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

Warto zawierzyć

Niestety tak jak angielskiego czy hiszpańskiego jeszcze mamy sens uczyć się samodzielnie, bowiem jest zbieżność alfabetu, tak w przypadku cyrylicy występującej w języku rosyjskim samodzielne próby nie mają najmniejszej wartości. Wpisujemy w Internet frazę kluczową typu „Jezyk rosyjski Rzeszow” i otrzymujemy listę szkół językowych i korepetytorów, którzy z pewnością chętnie udzielą nam fachowych lekcji.

Leave a Reply